V Ross County hostující Lindsay se představil gólem

Čtyři hráči Celticu letos hostují v jiných skotských klubech a i jim tak minulý týden začaly boje v domácích soutěžích. Vidět byl JAMIE LINDSAY, který obléká dres celku Premiership Ross County. A v premiéře na půdě Dundee FC se uvedl gólem, kterým výrazně pomohl k vítězství svého týmu. Na straně soupeře předvedl velmi dobrý výkon také Scott Allan. Co je pozitivní, neztratil se ani Ryan Christie, který prostředí v Aberdeenu již zná z loňské sezóny. Tady je souhrn, jak si vedli naši kluci na svých štacích v rámci hostování.

LINDSAYOVA NÁDHERNÁ TREFA

Jamie Lindsay se uvedl v novém působišti výborným způsobem. Mladý talent dostal prostor ve středu záložní řady a ve 29. minutě si seběhl na hranici vápna, aby odražený míč napálil z voleje. Nechytatelná přízemní rána zapadla za tyč domácí branky! Lindsay odehrál celý zápas a se svým výkonem mohl být nadmíru spokojený.

Na straně domácích, tedy Dundee FC, se představil Scott Allan a i on byl pořádně viděl. Gól sice nedal, ale v 86. minutě poslal svůj roh přesně na hlavu Jacka Hendryho, který snížil na konečných 1:2.

CHRISTIEHO výborné představení

Ryan Christie se zapsal do podvědomí fanoušků Aberdeenu již vloni a i v letošním prvním ligovém startu byl vidět. Podle některých zpravodajských serverů to byl pak právě Christie, kdo asistoval u gólu O’Connora, ale není tomu tak. Centr z přímého kopu poslal Wright. Christie však byl jasně nejnebezpečnějším mužem domácí ofenzívy, v první půli měl několik šancí, trefil břevno. Vydal ze sebe obrovské množství sil a v 80. minutě po skvělém výkonu střídal.

Wardrop u bezbrankové remízy

V druhé nejvyšší soutěži bude oblékat dres Dumbartonu Sam Wardrop a i on dostal prostor v základu, odehrál pak celý zápas. Jenže domácí se, stejně jako hosté, branky nedočkali. Dumbarton remizoval na úvod sezóny 0:0 s Mortonem.