Nadir CIFTCI a Ross DOOHAN míří na hostování

Dva hráči opouští širší kádr Celticu a sezónu dohrají na hostování v jiných celtcích. Pro brankáře Rosse Doohana bude štace v prvodivizním celku Greenock Morton premiérovou zkušeností mezi seniory, Nadir Ciftci již má za sebou několikero hostování. Letos ale zůstane na „Ostrovech“, působit bude v anglickém Plymouthu, kde se stane spoluhráčem českého obránce Jakuba Sokolíka.

Ross Doohan je teprve devatenáctiletý talentovaný brankář, který prošel akademií Celticu i mládežnickými výběry skotské reprezentace. V seniorském fotbalu zatím šanci, dlouhodobější, nedostal. Teď bude čekat na první zkušenosti v Greenocku.

 

Nadir Ciftci již působí v Celticu od roku 2015, za hlavní mužstvo však příliš neodehrál. Nejprve zamířil na hostování do rodného Turecka, do celku Eskisehirspor, v minulé sezóně hostoval v Polsku, v týmu Pogoň Štětín. Letos zůstane na ostrovních stadionech, oblékat bude dres celku anglické League One, Plymouthu Argyle. V něm se setká s bývalým liverpoolským svěřencem Brendana Rodgerse a odchovancem ostravské kopané Jakubem Sokolíkem. K týmu se připojí během příštího týdne.

Začít konverzaci

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.