Šílené! Hasiči lovili z glasgowské řeky Mackay-Stevena!

V létě opustil Celtic a zamířil do Aberdeenu. Proti Brijegu pak v evropských pohárech skóroval, v základním kádru druhého celku loňské sezóny a aktuálního lídra tabulky má své pevné místo. Po vítězství 4:3 na půdě Partick Thistle Glasgow však přišla šílená zpráva. Mezi druhou a třetí hodinou ranní byl na záchranné složky hlášen nález muže v řece Kelvin vprostřed Glasgow. Byl to právě Gary Mackay-Steven.

Těžko se bude nyní zjišťovat, co se přesně stalo. Nejčastěji se hovoří o tom, že hráč byl slavit vítězství v ligovém utkání ještě s jedním ze svých spoluhráčů. Jak se však dostal Mackay-Steven do chladných vod glasgowské řeky, to se neví. Hasiči jej však vylovili a s hypotermií (podchlazením) byl aberdeenský útočník převezen do univerzitní nemocnice Královny Alžběty.

ZACHRÁNĚN HASIČI I KOLEMJDOUCÍMI

Šestadvacetiletý bývalý skotský reprezentant prošel mládežnickým výběrem Liverpoolu, nejvíce času strávil v dresu Dundee United. V letech 2015 až 2017 působil v Celticu, odehrál 46 zápasů a vstřelil 8 branek.

Aberdeenský klub událost zatím nekomentoval. A ani skotská policie bližší informace neposkytla. Stav hráče je tak blíže neupřesněný. Z řeky mu pomohli kolemjdoucí i přivolaní hasiči. Ti zajistili převoz hráče do nemocnice a zajištění okolí, včetně ohledání, zda se v řece nenachází ještě někdo další.

Začít konverzaci

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.