Bude disciplinárkou trestán kromě Naismithe i Brown?

Duel s Hearts nabídl mnoho ostrých soubojů, z nichž některé unikly pozornosti kamer. O nakopnutí Hayese ze strany Stevena Naismithe se už toho napsalo dost. Jsou pak vcelku důvěryhodné indicie, že odchovanec Rangers za svůj unfair projev půjde k řešení na disciplinárku SFA. Nicméně jsou náznaky, že by trestu nemusel uniknout ani Scott Brown. Ten v jednom z méně viditelných soubojů mimo míč totiž trefil loktem právě Naismithe. Upozornil na to i Dermot Gallagher, bývalý rozhodčí působící například i v anglické Premier League.

O prohřešcích Stevena Naismithe se už toho napsalo dost. Ovšem moment, kdy se stal Naismith terčem zákroku, původně pozorovatelům unikl. Upozornil na něj v pořadu Sky Sports právě Gallagher. Ten nejprve nevidí důvod dát červenou kartu Naismithovi za kopnutí do Hayese s tím, že nejde o těžký zákrok. Naopak upozorňuje na tvrdost hraní loktem ze strany Browna.

Své k tomu uvedl i komentátor BBC Jonathan Sutherland. „Plně rozumím tomu, že by měla SFA pořádně prověřit zákrok loktem ze strany Browna na Naismithe. Ovšem jsem zároveň přesvědčen o tom, že by mělo být posouzeno i nakopnutí Hayese Naismithem,“ píše Sutherland svůj osobní názor.

Je tedy otázkou, jak situace dopadne. Teď se klidně může stát, že SFA potrestá jak Naismithe, tak Browna.

Začít konverzaci

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.